• Свеж
Аурора-Мала Бела Еко Нација-8.5 Праска Кутре-Еко-Пријателски Плишано Животно

Аурора-Мала Бела Еко Нација-8.5 Праска Кутре-Еко-Пријателски Плишано Животно

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Запознајте Го Кученцето Праска, мекиот пакет од колекцијата На Еко-Нацијата На Аурора, зрачи со вибрации кои се чувствуваат на шепите и шарм погоден за планетата. Со неодоливо меко крзно во крем и пастелно розови нијанси во комбинација со везени очи достојни за топење, ова кадифено кученце ветува гушкање што се брои. Секое стискање се чувствува уште послатко, знаејќи дека неговата ткаенина доаѓа од 100% рециклирани пластични шишиња. Надвор од неговата цврста привлечност, Кученцето Праска создава непобедлив еко-подарок, удвојувајќи се како прекрасен потсетник за радостите на одржливоста и за младите и за старите. Гушкајте, подарок и учете со секој мек допир!Основан во 1981 Година, Аурора Ворлд е познат глобален лидер во кадифни играчки и висококвалитетни производи за подароци. Тие нудат широк спектар на брендирани и лиценцирани производи и за деца и за возрасни, дистрибуирани преку разни трговци ширум светот. Со повеќе од 35 години искуство, помогнавме да поттикнеме имагинација преку нашата разновидна линија на кадифни играчки. Во последниве години, Светот На Аурора направи значителен потег кон еколошки практики. Користење на рециклирани материјали тие направија триумф во намалувањето на нивното влијание врз животната средина. Нивната крајна цел останува да донесат насмевки на луѓето ширум светот додека придонесуваат за позелена иднина. Овој кадифен е прибл. 5,5" х 6" х 7 " во големина. Висококвалитетни, издржливи материјали за да се обезбедат безвременски кутре кадифен гушкање. 100% рециклирана ткаенина која потекнува од пластични шишиња. Приоритет на планетата со везени очи, заобиколувајќи ја пластиката. Овој кадифен кученце не содржи грав и е безбеден за сите возрасти!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата