• Свеж
Дорман 780-416Н Капа Завртка

Дорман 780-416Н Капа Завртка

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Достапно во многу стилови на глава, вклучувајќи тркалезни, рамни, тави, овални, бандажи И Шестоаголни Дупчиња, Филипс, Хексадецимален, Квадрат и мноштво други достапни сорти, сите наши завртки се конструирани од висококвалитетен метал, заштитна завршница како што е позлата со цинк или црн оксид често е достапна Во многу стилови на глава, вклучувајќи тркалезни, рамни, тави, овални, бандажи и Шестоаголни Дупчиња, Филипс, Хексадецимален, Квадрат и мноштво други сорти достапни сите наши завртки се конструирани од висококвалитетен метал Често Се Обезбедува заштитна завршница како што е позлата со цинк или Црн Оксид Дополнителни Карактеристики Боја : Сребро. Заврши : Цинк.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата