• Свеж
Од Страна На Ханес Плус Големина Клуб Капчиња Трим Туника

Од Страна На Ханес Плус Големина Клуб Капчиња Трим Туника

DEN 191.84
Стока
Достапно е за нарачката

Само Мојата Големина сега Е ЏМС Од Ханес Женската Плус-Големина На Туника За Капчиња Со Капчиња се издвојува од обичната Со широк опсег на хеклање со дизајн на маргаритки на предното деколте.  ЏМС туниките се лабави, течни врвови што ги покриваат колковите и горниот дел од бутовите, совршени кога се комбинираат со фармерки или хеланки. ЈМС Женска Плус-Големина На Плус-Големина Капчиња Трим Туника : 65% Полиестер/35% дрес на вискоза. Широк опсег на хеклање со дизајн на маргаритки го следи предното деколте на оваа убава туника. Лесна, слабина ткаенина додава текстуриран изглед. Широко, ребресто деколте. Ракавите раглан и полите здраво /o додаваат стилски допири. Нежно ширинг долж задниот дел на деколте. Деколте без ознаки. Машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата