• Свеж
Кловн Риба Под Морето Водни Светла Цртан Филм Градина Знаме Декоративно Знаме Куќа Банер

Кловн Риба Под Морето Водни Светла Цртан Филм Градина Знаме Декоративно Знаме Куќа Банер

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вметнување столб за знаме.Ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба. Изработени од висококвалитетна ткаенина. Само Знамето, Без Бандера. Се одликува со ракав на врвот за вметнување столб за знаме. Ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата