• Свеж
Примарен Сребрен Сребрен Сребрен Медал На Американската Армија Свети Кристофер На Кабелскиот Синџир Форзантина

Примарен Сребрен Сребрен Сребрен Медал На Американската Армија Свети Кристофер На Кабелскиот Синџир Форзантина

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Ова е медал На Американската Армија Свети Кристофер. Тој е цврст со античка завршница. Тоа е пресвртбе, Со Армијата На Соединетите држави од едната страна, а другата има слика На Свети Кристофер и гласи"Свети Кристофер Заштити не". Доаѓа со кабелски синџир од 18 инчи кој се прицврстува со затворач за пружински прстен.Метална Тежина : 3,55 грама Со Тип на накит Со синџир : Стил На Финиш : Тип На Приврзок За Кабелски Синџир Форзантина : Св.Кристофер Медал На Американската Армија Приврзок За Накит Заврши : Висок лак, Антиквиден Пол : Унисекс Синџир Затворач : Пролетен Прстенметал : Стерлинг Силверметална Боја : Бела Боја Со Кауција Димензии : 25мм х 20ммхаин Димензии : 18-инчен х 1.3 mmsolidy Вашиот предмет пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Приврзок Земја На Потекло : Соединети Американски Држави Земја На Потекло : Италија Сребро, Религиозно, Пролетен Прстен, 18 инчен Кабелски Синџир, Лесен, Антички, сатен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата