• Свеж
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2008 Година-Синџир За Тајминг На Моторот scion xB Центар

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2008 Година-Синџир За Тајминг На Моторот scion xB Центар

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

2008-2015 Scion x B Центар Синџирот На Тајминг На Моторот ОДГОВАРА : 2008 - 2015 x B L4 2.4 L Автоматски 4-Врата Вагонноти МОТОР ТАЈМИНГ Синџир Ред Количина : 1 Link Количина : 134 севкупна Должина : 20 1/4"Одговара Години : 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 fits Мотори : оем #с : 135060х010, 135060х011, 135060х031, 1350628010, 1350628011, 1350628020 атрибути на производот : Количина На Синџир Ред : 1 Количина На Врска : 134 спирала : челикот ги исполнува или надминува спецификациите за производство : да замена : да вкупна должина : 20 1/4" теренот : 8мм pls : 4 ТАЈМИНГОТ Марки : 3 тип : ролери универзална или специфични одговара : специфични Ширина : 0.47" Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара. Одговара Изберете : 2008-2011 ТОЈОТА ПОТОМСТВО 4 Цил 2,4 Л 2012-2015 ТОЈОТА ПОТОМСТВО XB 4 Цил 2,4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата