• Свеж
2000мл Унизе Нокшир, Преносни Писоари За Мажи, Еднократно Писоари Со Доказ За Истурање На Капакот, Дебел Пренослив Сад За Тенџере, Уред За Итно Мокрење За Постари Паци

2000мл Унизе Нокшир, Преносни Писоари За Мажи, Еднократно Писоари Со Доказ За Истурање На Капакот, Дебел Пренослив Сад За Тенџере,

DEN 159.36
Стока
Достапно е за нарачката

2000мл Унисекс Нокшир, Преносни Писоари За Мажи,Еднократно Писоари Со Доказ За Истурање На Капакот, Дебел Пренослив Сад За Тенџере, Уред За Итно Мокрење За Постари Пациенти Спецификација За Патување Со Автомобил : Тип На Артикал : Шише Со Уринаматеријал : Пластика Капацитет : 2000млузер Групи : За Постари Лица, Пациенти И Други Групи кои Не Можат Да Станат Список Со Пакети : 1 х 2000мл Шише Со Урина1 х Уретер Голем Капацитет од 2000 мл : Машките Женски Писоар Шишиња имаат Голем Капацитет И Можат Да Соберат 2000 Мл. Перформанси на запечатување : шишето со урина од 2000 мл има перформанси на запечатување, без истекување на вода по употреба. Лесно За Држење : Машките шишиња со урина имаат лесни рачки за држење за без напор и дополнителна погодност. Силна Практичност : Преносливото шише за мочање е помошник за грижа за пациентите, за возрасните е погодно да складираат урина 24 часа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата