• Свеж
Потчинети Момчиња Пижами Сет, 2-Парче, Големини 4-12

Потчинети Момчиња Пижами Сет, 2-Парче, Големини 4-12

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Што е жолто и забавно и сигурно ќе предизвика проблеми? Потчинети! Сигурно ќе ужива да се подготвува за спиење со овој мек и цврсто комплет пижами, кој е идеален за спиење или релаксација. Материјал : 100% полиестерски огноотпорен четкан микро дрес. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот Вклучува : врв За пижами и панталони. Врвни Карактеристики : Вратот на Екипажот; стил на пуловер; долги ракави; графички напред. Карактеристики на панталони : стил на влечење; еластичен појас; заострени нозе со контрастни манжетни; целокупно печатење. ● Универзални Студија, Сите Права Се Задржани. Потчинети Пижами Дводелен Комплет За Момчиња.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата