• Свеж
Расправија Ново

Расправија Ново

DEN 317.92
Стока
Достапно е за нарачката

Н. Т. О. - е група На Западниот Брег На Северна Кали која ги виде подемите и падовите на Тезите За Рап Играта се 2 М.Ц. с кои се бореа да се слушнат тие конечно го направија овој албум за вашите уши да слушнат вели (Н. Т. О.) оваа хардкор клика ви дава звуци од улиците на дип (Исток,Оукланд). Справување со одредени луѓе во играта кои никогаш немале љубов кон оваа група враќајќи ги од година во година давајќи им трчање наоколу паѓајќи во ѕидови на незнаење? обидот да се најде таму дури и справувањето со законите плус да се биде млад со моќ ги направи лесни цели за полицијата да види како се движат, но сепак и сепак! (Н. Т. о.) никогаш не се откажал од соништата таму и продолжил да притиска напред и со тоа што никогаш не погледнал назад со текот на времето почнале да ставаат вера во (БОГ) полека да ја путин темнината зад нив и да го празнат ѓубрето и да ги тресат лажните непријатели и пријатели и почнале да се стремат кон подобар начин да го живеат животот за да можат да им бидат верни на себе како и таму обожавателите и уметноста На Музиката рими anам ние живееме само еднаш и неговите пари да бидат направени, па да го добиеме! Вели (Е.Б. П.) работа со групи како Што Се А. М. В., Дуеце Лајф, Нут-Така, Стрит Тугз, Лошо Влијание(Р. И. П. РАПИН РОН), Џет Блек, Мобб Ц. И. Н., Дестро Оми Бул, Колење Бојз, (Р. И. П. ЕКЛИПСЕ Cк Ц.) и остатокот Од Фалин М. Ц. с ВО рап играта ОВОЗМОЖУВА ДА СЕ НАПРАВИ ПОДОБРА МУЗИЧКА ИНДУСТРИЈА ЗА ИДНИНАТА Мцс Го Стави Вашиот Гнев Во микрофонот, а Не На Улиците Држете Ги Очите Отворени За Следење (Е. Б. П. С) Соло Улична Работа Во Продавници Сега!!! Исто така (Мангуси) соло Мангуси Светот Доаѓа Наскоро! 2009. Расправија Нова.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата