• Свеж
Сунизери Жени Секојдневна Облека Костуми Еднобојна Возбуда Трим Копче За Ревер Врвови На Кошули Со Долги Ракави И Лабави Широки Панталони за Нозе

Сунизери Жени Секојдневна Облека Костуми Еднобојна Возбуда Трим Копче За Ревер Врвови На Кошули Со Долги Ракави И Лабави Широки

DEN 377.44
Стока
Достапно е за нарачката

Жените Секојдневен Носат Костуми Еднобојна Возбуда Трим Ревер Копче Долги Ракави Кошула Блузи и Лабава Широк Нога панталони. Карактеристики. Еднобојна возбудлива облога ревер женска кошула со долги ракави со истегнување лабави лежерни панталони со широки нозе, стилски и удобен, верувам дека ќе ви се допадне. Погоден за секојдневно носење, забави, одмор, патување, дом, канцеларија, одмор. Големина (см)/(инч)ttttttt TTTTTTTtops Должина : t65t/t25, 59 t Bust : t100t/t39. 37 Tpant Должина : t100t/t39. 37 пресврт : t60t/t23. 62 . М t Tops Должина : t66t/t25. 98 t Bust : t104t/t40. 94 Tpant Должина : t101t/t39. 76 пресврт : t64t/t25. 20 . L Ttops Должина : t67t/t26. 38 t Bust : t108t/t42. 52 Tpant Должина : t102t/t40. 16 пресврт : t68t/t26. 77 . Спецификација. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Пол : Жени. Сезона : Летна Есенска Пролет. Шема : Цврста Боја . Прилики : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Женски Врвови. 1 * Женски Панталони. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Големина и Боја : С, М, Л, ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во опис, боја : црна, бела, зелена, портокалова, сина. Многу Прилики : комплетите за обична Облека За Жени се погодни за секојдневно носење, забави, одмор, патување, дом, канцеларија, одмор. Обичен Дизајн : еднобојна возбудлива облога ревер женска кошула со долги ракави со истегнување лабави лежерни панталони со широки нозе, стилски и удобен, верувам дека ќе ви се допадне. Материјал погоден за кожата : Женските врвови и костуми за панталони со долги ракави се изработени од полиестер, кој е мек и пријателски за кожата, удобен и дише, елегантен и сладок. Лесно Се Совпаѓа : женскиот комплет панталони со широки нозе може лесно да се спои Со Маици и чизми, сандали, кошули и потпетици, ќе ве направи елегантни кога сте надвор или на работа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата