• Свеж
Ветување На мајката Бебе Момчиња 2-Парче Сонувач Панталони Постави Облека-светло зелена, - месеци

Ветување На мајката Бебе Момчиња 2-Парче Сонувач Панталони Постави Облека-светло зелена, - месеци

DEN 325.76
Стока
Достапно е за нарачката

Дајте му на бебето авантуристички стил со оваа облека од Ветувањето На Мајката! Облека За ветување На мајката Маица со ребрести облоги (100% памук) Панталони со еластичен појас (100% Памук) машинско перење ладно Направено Во Облека За Ветување На Мајката Во Кина. Маица со ребрести облоги (100% памук). Панталони со еластичен појас (100% памук). Машина за перење ладно. Произведено Во Кина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата