• Свеж
Кардоне 59 - Пумпа За Вода На Моторот се Вклопува изберете: МЕЃУНАРОДНА СВЕТЛОСНА ЛИНИЈА, МЕЃУНАРОДНО ПАТУВАЊЕ

Кардоне 59 - Пумпа За Вода На Моторот се Вклопува изберете: МЕЃУНАРОДНА СВЕТЛОСНА ЛИНИЈА, МЕЃУНАРОДНО ПАТУВАЊЕ

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис на брендот : Кардоне е еден од најголемите светски производители на автомобилски делови и ре-производители со Нивните Брендови Кардоне Селект И А1 Кардоне, соодветно.Мотор Пумпа За Вода Пумпа За Вода-Тешки Остатоци"Единиците се преработени со КОРИСТЕЊЕ НА НОВИ обединети печати испорачани Од О.е. за да се обезбедат долготрајни перформанси без проблеми. ЗА разлика од другите производители на резервни пазари, КАРДОНЕ го инсталира соодветниот дизајн на лежиштето на о.Е. за да ги исполни специфичните барања за радијално и аксијално оптоварување на секоја апликација. Ова обезбедува подолг век на траење и сигурни перформанси. Сите потребни компоненти за завршување на работата се испорачуваат за брза инсталација без проблеми. Компонентите вклучуваат висококвалитетна заптивка за монтирање и други заптивки/дихтунзи, како што е применливо по апликација. Оригиналните спецификации за леење строго се следат за да се обезбеди соодветно вклопување за лесна инсталација и правилен проток на вода за максимално ладење. 100% тестирање на истекување и тестирање на влечење на центар обезбедува сигурни перформанси. "- Кардоне 59-8514 Мотор Пумпа За Вода Се Вклопува Изберете : 1975 МЕЃУНАРОДНА СВЕТЛОСНА ЛИНИЈА 1968 МЕЃУНАРОДНО ПАТУВАЊЕ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата