• Свеж
Ичуани Женски Врвови Клиренс Летни Женски Резервоари Обични Лабави Плус Големина Маици Печатени Со Сончоглед

Ичуани Женски Врвови Клиренс Летни Женски Резервоари Обични Лабави Плус Големина Маици Печатени Со Сончоглед

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Резервоари Обични Лабави Плус Големина Маици Печатени Со Сончоглед ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Специфичност на предметотсезона : Лето : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Модни Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично За Забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува 1pc Врвови Ichuanyi Женски Врвови Клиренс Летни Женски Резервоари Секојдневно Лабаво Вклопување Плус Големина Маици Печатени Со Сончоглед. €Карактеристики : Летни Врвови, Кратки Ракави, Тркалезен/V Врат, Нормален дизајн на полите, Лабаво Вклопување, Моден Едноставен Дизајн.Основна симпатична блуза, Покажете ја вашата доверба и Шармантен изглед. €Натпревар● : женските основни врвови се спарени со фармерки, тексас шорцеви и хеланки,неколку убави додатоци, чанти за рамо и слатки капи за да поминат убав и секојдневен одмор. ①Прилики : оваа кошула е совршен летен секојдневен врв што може да се носи како секојдневно носење, погоден за активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики. Овие кратки врвови со ракави може да се дадат и како подарок на пријателите и семејството. €ГОЛЕМИНА НА САД (Ситни) : ве Молиме купете според нашата табела со големини (Прикажи на сликата на производот). Тоа сме ние мала големина, а не големина. Ако вашата големина е помеѓу две големини, се препорачува да изберете 1-2 големини нагоре. ①Перење : машинско перење или рачно Перење /Сушење На Линија /Не Избелувајте.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата