• Свеж
Ge Прекинувач, 50A, Завртка На, 120 240V, 1P THQB1150

Ge Прекинувач, 50A, Завртка На, 120 240V, 1P THQB1150

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Минијатурен Прекинувач, Засилувачи 50 А, РЕЈТИНГ на НАИЗМЕНИЧЕН Напон 120/240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Стандард За Тип На Прекинувач, Број На Столбови 1, Рејтинг НА ЕДНОНАСОЧЕН Напон Не Е Оценет, Вклучување На Активаторот На Прекинувачот, Вклучен Завртка За Монтирање На Прекинувачот, Единечна Фаза, СЕРИЈА THQB, Макс. ВОЗДУШЕН Рејтинг 10ка на 120/240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, За Употреба Со Панели За Осветлување, Центри За Оптоварување, Приклучок За Поврзување На Терминалот, Големина НА Рамка 100А/THQ, Должина 3,53 инчи, Ширина 1 инчи, Длабочина 3,28 инчи, Мин. Големина На жица 12 МКМ( Ал), 14 МКМ( Ку), Макс. Големина на жица 8 МКМ, Стандарди Ул Наведени Тип На Ставка : Минијатурен Прекинувач. Бренд : ГЕ. Производителот Дел Број : THQB1150.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата