• Свеж
Дорман Хв Заден Возач Страничен Тапан Сопирачка Самоприлагодувач Комплет За Поправка За Специфични Модели НА CADILLAC Chevrolet gmc одговара избери: 1988-CHEVROLET GMT-400, 1995-CHEVROLET TAHO

Дорман Хв Заден Возач Страничен Тапан Сопирачка Самоприлагодувач Комплет За Поправка За Специфични Модели НА CADILLAC Chevrolet

DEN 1423.04
Стока
Достапно е за нарачката

Овој комплет за поправка на самоприлагодувач на сопирачките на барабанот е дизајниран да одговара на оригиналниот хардвер потребен за поправка на механизмот за самоприлагодување на одредени возила. Изработен од квалитетни компоненти, овој комплет е дизајниран за сигурни перформанси и издржливост. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој комплет за поправка на самоприлагодувачот на сопирачките на барабанот е дизајниран да одговара на оригиналниот хардвер потребен за поправка на механизмот за самоприлагодување на одредени возила. Идеално решение - овој комплет е сигурна замена за оригиналните компоненти кои не успеале поради замор. Издржлива конструкција - овој комплет е направен од квалитетни компоненти за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Одговара Изберете : 1988-1999 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1999 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 8 Цил 5.7 Л 1981-1984,1987-1999 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1976-1977,1980-1981,1984-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц10 2000 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 8 Цил 5.3 л 1989-1994,1996-1999 ГМЦ СИЕРА 1995-1998 Шевролет ТАХО 1987 ШЕВРОЛЕТ Р10 2000,2002 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500 8 ЦИЛ 5.7 Л 1977,1980-1994 Шевролет Блејзер 1995,2000 ГМЦ сиера 8 цил 5.7 л 2001 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС ЦУТАВЕЈ 8 ЦИЛ 5.7 Л 1976-1999 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 1976-1981,1983-1985 ШЕВРОЛЕТ К10 1987 ШЕВРОЛЕТ В10 1982,1986 ШЕВРОЛЕТ К10 8 Цил 5 л 1982-1983 ШЕВРОЛЕТ ц10 8 цил 5 л 1978-1979 ШЕВРОЛЕТ Ц10 8 ЦИЛ 5,7 Л 2000 шевролет Гмт-400 8 ЦИЛ 5,7 Л 1995-1996 ШЕВРОЛЕТ Г20 8 ЦИЛ 5,7 Л 1992-1998 ГМЦ ЈУКОН 1998.2000.2002 шевролет ЕКСПРЕС Г2500 1996-2002 гмц савана 1976-1980,1982-1985 ГМЦ Ц1500 1981-1983,1986-1994 ШЕВРОЛЕТ Г20 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата