• Свеж
Самикар Плус Големина Летни Врвови За Женски Блузи Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Шифон Еднобоен Краток Ракав Кружен Врат Секојдневн

Самикар Плус Големина Летни Врвови За Женски Блузи Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Шифон Еднобоен

DEN 383.84
Стока
Достапно е за нарачката

Забелешка! Ве молиме внимателно споредете ги информациите за големината пред да ги купите! Големината на производот е премногу мала, се препорачува да се купи една големина поголема од вообичаеното. Големина Шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Рамо : 37см/14.57 " Должина : 65см/25.59". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Рамо : 38см/14.96 " Должина : 66см/25.98". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 39см/15.35 " Должина : 67см/26.38". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Рамо : 40cm/15.75 " Должина : 68cm/26.77". Големина : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 41cm/16.14 " Должина : 69cm/27.17". Големина : 3 XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 42cm/16.54 " Должина : 70cm/27.56". Големина : 4 XL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 122cm/47.24 "Рамо : 43cm/16.93 " Должина : 71cm/27.95". Големина : 5 XL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 128cm/50.39 "Рамо : 44cm/17.32 " Должина : 72cm/28.35". Материјал : Шифон. Сезони : пролет, лето и aut. Димензии : вистински димензии. Повод : дневно, патување, дома. Метод на чистење : машинско перење или миење раце. Ќе добиете : 1 женски врвен Уникатен дизајн : суштинската Маица за летна гардероба е тука! Едноставен лабав врв може да биде и врвот на рамената, основната Маица за половината и обичниот врв за сите сезони. Модерен и убав. Оваа класична Маица е многу удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава прекрасна модна смисла на оваа едноставна јакна, која е модерна и пријатна. Совршен со сите фармерки, панталони и шорцеви. Прилика : овој еднобоен врв е многу погоден за секојдневно носење, одмор, шопинг, работа, улица, состаноци, канцеларија, работа, плажа, одмор, спорт или која било пригода. Спарете го со високи потпетици, прекрасни сандали и удобни спортски чевли, изгледа многу погодно за одмор. Инструкции за перење : машина за перење, миење раце со ладна вода, сушење на воздух.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата