• Свеж
Женски Дуксер Стабилна Облека Женска Секојдневна Мода Врвен Печатен Кружен Врат Со Долги Ракави Печатен Дуксер Греј Л

Женски Дуксер Стабилна Облека Женска Секојдневна Мода Врвен Печатен Кружен Врат Со Долги Ракави Печатен Дуксер Греј Л

DEN 479.20
Стока
Достапно е за нарачката

Женска Секојдневна Мода Врвен Печатен Кружен Врат Со Долги Ракави Со Качулкаопис1. [Ткаенина] : висококвалитетни имитациони памучни долги ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот ден2. [Дизајн] : Женска кошула, секојдневен врв, дизајн на тркалезен врат, лабаво монтирање, удобен материјал3. [Појавување] : Спарете со Хеланки, јакна, фармерки, каприс, панталони или здолниште во пролет илиumn за да бидете поелегантни и женствени4. [Прилика] : Женските модерни кошули се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, забава, дома и секојдневно носење5. ● Чистење и нега : Измијте со ладна вода и избришете ја суво. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување. Различни монитори може да имаат мала разлика во Бојата при гледање. Ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Прилика : слободно време, Материјал : Полиестер, спандекспатер тип : стил на печатење : секојдневна и сексилегија : дебелина На Долги ракави : стандарден метод за чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 парче женско Hoodies Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"60cm/23.62"62cm/24.41"68cm/26.77"M116cm/45.67"61.5 cm/24.21"63cm/24.80"70cm/27.56"L122cm/48.03"63cm/24.80"64cm/25.20"72cm/28.35"XL128cm/50.39"64.5 cm/25.39"65cm/25.59"74cm/29.13"XXL134cm/52.76"66cm/25.98"66cm/25.98"76cm/29.92" целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот ден. Спарете со Хеланки, јакна, фармерки, каприс, панталони или здолниште за да бидете поелегантни. Погоден за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излет, забава, дом и секојдневно носење. Измијте со ладна вода. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување. Различни монитори може да имаат мала разлика во Бојата при гледање. Те молам, не ми пречи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата