• Свеж
Капа За Полнење На Моторното Масло на Гејтс одговара изберете: 1990-ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР, 1990-ШЕВРОЛЕТ КОРЗИКА

Капа За Полнење На Моторното Масло на Гејтс одговара изберете: 1990-ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР, 1990-ШЕВРОЛЕТ КОРЗИКА

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Капачињата За Масло од гејтс имаат врвна квалитетна конструкција на пластика отпорна на удари или метал со тежок мерач за да се обезбеди долг работен век. Широк спектар на апликации кои ги покриваат сите марки и модели. Произведени за исполнување или надминување на спецификациите НА ОЕМ во форма, форма и перформанси. Специјалната завршница се спротивставува на корозијата и обезбедува одлична заштита од високи температури под хаубата. Дополнителни Карактеристики Боја : Сребрена, Црна. Одговара Изберете : 1990-1992 ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР 4 Цил 2,2 Л 1990-1992 ШЕВРОЛЕТ КОРЗИКА 4 Цил 2,2 Л 1990-1992 ШЕВРОЛЕТ берета 4 Цил 2,2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата