• Свеж
Тело Ракавица Залив Униз Најлон Риболов Елек-Унисе Возрасни, Црвена, 2XL

Тело Ракавица Залив Униз Најлон Риболов Елек-Унисе Возрасни, Црвена, 2XL

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Тело Ракавица Залив ПФД Риболов Елек е совршен за уживање во долг ден На Риболов, лесен и функционален. Влез со тежок преден патент, преден скриен систем за појас, 2 функционални предни џебови овозможуваат многу простор за безбедно носење на вашата опрема, отворен дизајн на рамената со мала вентилација на мрежата и одобрен ОД Американската Крајбрежна Стража. Дизајниран да го направи денот на водата удобен и безбеден.Унисекс Возрасен, Црвен, 2 XL ТЕЖОК ВЛЕЗ НА ПРЕДНИОТ ПАТЕНТ ПЛУС СИСТЕМ ЗА СКРИЕН ПОЈАС. МЕКА ЈП ПЕНА СО ИЗДРЖЛИВА НАЈЛОНСКА ОБВИВКА. 2 ПРЕДНИ ЏЕБОВИ. ДИЗАЈН НА ОТВОРЕНО РАМО СО ЛЕСНА МРЕЖА ЗА ВЕНТИЛАЦИЈА. ДОДАТОК Д-ПРСТЕНИ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата