• Свеж
Закачалка за Заден Менувач, Плоча За Закачалка Со Навртка и Завртка

Закачалка за Заден Менувач, Плоча За Закачалка Со Навртка и Завртка

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : за велосипеди без вградена механичка закачалка на закачалкаова претвора завртка на задниот механичар во вклучена завртка за закачалка, фиксирана со навртка на задната оска и сопствена закачалка за менувач за замена на завртки за челична завртка спецификација : Материјал : Железо-Челик Големина : прибл. 55х35мм/2. 17х1, 38инчевина : 25гпакетот Вклучува : 1 Парче Закачалка За Менувач : ве Молиме дозволете малку мерење на отстапувањето поради рачно мерење. За велосипеди без вградена механичка закачалка. Завртка на закачалката. Ова го претвора завртката на задниот механичар во тип на закачалка. Вклучена завртка, фиксирана со навртка на задната оска и сопствена завртка. Замена менувач закачалка за челични завртки на.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата