• Свеж
Воблинг Нови Жени Платно Мокасини Чевли Станови Мода Секојдневен Лизгање На Патики

Воблинг Нови Жени Платно Мокасини Чевли Станови Мода Секојдневен Лизгање На Патики

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Датум на лансирање : 2021/02/01 име на брендот : Воблинг Опис : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Црвена, Црна, Каки, Леопард Принт, Боја (По Избор)Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Платно : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување На Платформата : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Занает Со Ниска Цевка : Вискозна Чевли Сезона : Пролет, Лето, Aut, Тип На Шема : Совпаѓање На Бои, Леопард, Анти-Лизгање, Содржина На Пакет Отпорен На Абење : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СИМПАТИЧЕН, СЕКОЈДНЕВЕН, УДОБЕН : ИЛИ премиум изглед кој се чувствува и префинет и лежерен;Запознајте го вашиот совршен пар чевли низ градот; Повторно Откријте ја секојдневната мода со овие лесни за носење, лизгајте се на чевли за жени. УДОБНОСТ СО ЦЕЛ : со гумениот надворешен ѓон, овие женски чевли не само што обезбедуваат супериорна апсорпција и амортизација на удари, туку и максимална отпорност на абење и флексибилност. ОДЛИЧНИ ПОДАРОЦИ : Купувањето за вашата сопруга или девојка не треба да биде тешко, и со овие шик лизгање на чевли за жени, тоа нема да биде; безвременски дизајн со квалитетна градба, Крстосувачот е одличен избор за роденден.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата