• Свеж
Викерман 9 ' Каролина Молив Смрека Вештачки Елка, Топла Бела дура-lit® LED Светла

Викерман 9 ' Каролина Молив Смрека Вештачки Елка, Топла Бела дура-lit® LED Светла

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Викерман 9 'х 44" Каролина Молив Смрека Вештачки Елка кој 1525 пе/пвц совети и 550 топло бело италијански дура-lit® LED МИНИ светла. Ова реално дрво доаѓа претходно осветлено со Светла осветлени Од Дура, направено е со прекрасна мешавина од богати зелени врвови за ЈП и пвц на метални гранки со шарки, удобен прекинувач за вклучување/исклучување и вклучен е држач За Метално дрво. Дополнете го вашиот празничен декор со долготрајна елка од Смрека Од Каролина. Доаѓа прелит со 500 Топли БЕЛИ ЛЕД Светла осветлени Од Дура. Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога Некои Светилки се скршени или недостасуваат. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата