• Свеж
Бродвеј Кошаркари Секоја Прилика Размислување За Вас Подарок Кошница Кула

Бродвеј Кошаркари Секоја Прилика Размислување За Вас Подарок Кошница Кула

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Имате само една шанса да оставите таков совршен впечаток. Воодушевете го вашиот среќен примач со оваа импресивна кула од 7 кутии. Отворете ја секоја кутија за да најдете извонредно уживање, вклучувајќи избрани млечни кафиња, ролни од лешник, раскошни пуканки, луксузни пусти кршливи, ф ' стаци солени до совршенство, кршливи кикирики од стара мода и многу повеќе! Бродвеј Кошаркари Секоја Прилика Размислување За Вас Подарок Кошница Кула : ние гарантираме дека и вие и приемникот ќе бидат целосно задоволни!. Одлична корпа за подароци за роденден, размислување за вас или за секоја пригода. Кулата за подароци вклучува : Меки Карамели Од Ванила, Пуканки Од Гурмански Карамели, Ролни Од Пирулин Чоколадо Од Лешник, Крцкање Со Путер Од Кафеав И Хејли Бадем Рока, Ф ' Стаци Од Радост На Природата, Крцкање Од Кикирики Од Стара Мода, Пусти Кршливи Солени Карамели, Избрани Овошни Трепкачи, Кикирики Од Путер И Избрани Млечни Кафиња. ДИМЕНЗИИ НА КУЛАТА ЗА ПОДАРОЦИ : 8 "х 5" х 18. Кошер Сертифициран ВО РЕД Д. Давањето кошер подарок гарантира дека сите примачи можат да уживаат и да учествуваат во вашиот подарок.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата