• Свеж
ОЧИЛА ЗА пливање Џиху Возрасни Водоотпорни Пливачки Маски За Нуркање Очила За Ув Анти Магла Прилагодливи Окулоси Еспелхадо Базен Водени Спортски Очила

ОЧИЛА ЗА пливање Џиху Возрасни Водоотпорни Пливачки Маски За Нуркање Очила За Ув Анти Магла Прилагодливи Окулоси Еспелхадо Базен

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Очила За пливање Возрасни Водоотпорни Пливачки Маски За Нуркање Очила За УВ Анти Магла Прилагодливи Окулоси Еспелхадо Базен Водени Спортски Очила Тип На Облека : Професионални Очила За Пливање Боја : истите Слики Материјал За рамки : Поликарбонателенс Метерјал : Анти-кршење На Компјутерот И Јажето : Силиконскикарактеристики : Анти Магла, Анти УВ, водоотпорно Пакување Вклучува 1 * Очила За Пливање Забелешка : Очилата Се Сите Против Магла. Не бришете ја внатрешноста на очилата со ништо. Кога користите, прво ставете ја внатрешноста на очилата под водата и фрлете сува вода за носење, така што ефектот против магла е подобар!Со употреба на еколошка вода квалитетот и фреквенцијата ефектот на обложување против магла постепено ќе исчезнат, треба да купите средство против магла за очила, прскајте го внатрешното огледало како што е наведено. Поликарбонат рамка. Поликарбонатна леќа. УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ И МЕКИ СИЛИКОНСКИ ЗАПТИВКИ : Широките И Дебели силиконски приклучоци за Очи со најнова технологија се супер-меки и погодни за различни форми на лицето. Тие можат рамномерно да го распределат притисокот и нема да остават никакви траги по долготрајна употреба. Очилата за пливање за возрасни во голема мера ги вклопуваат очите без да остават празнини за да спречат влегување на капки вода. ЈАСЕН ВИД И АНТИ-МАГЛА : Нашите очила за пливање се дизајнирани со пошироки леќи, така што ќе имате периферен вид од 180 степени без други безбедносни проблеми и пречки. Очилата за пливање имаат надградено високотехнолошко замаглување на внатрешните површини на леќите, исклучително осигурувајќи дека нема да се замагли и обезбедуваат неискривен поглед и супер јасен вид под вода. Уживајте во прекрасно време за пливање без отсјај, искривено или матно. Лесно за прилагодување : Ремените се дизајнирани со удобност и лесно се прилагодуваат за прилагодување на која било големина. Ремените што не се лизгаат ефикасно ги држат ремените за очила на место. Добро дизајнираната спојка го олеснува ставањето очила и полетувањето без влечење коса.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата