• Свеж
Модни Жени Печатење Со Пердуви Од Паунокл Долг Ракав Удобно Губење На Дишечки Дуксер Со Кружен Врат Женски Блузи

Модни Жени Печатење Со Пердуви Од Паунокл Долг Ракав Удобно Губење На Дишечки Дуксер Со Кружен Врат Женски Блузи

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Модните Жени Печатат Удобен Дуксер Со Долг Ракав Што Дише Со Кружен Врат. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Обични Врвови,Печатење,Секојдневен Дуксер,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Долг Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Есенска секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Дуксерот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : umn. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Јака : Кружен Врат. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женска Блуза. Големина : С Големина. : Мал САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 71см/27.95 " Должина : 67см/26.38". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 72см/28.35 " Должина : 68см/26.77". Големина : Л Големина. : Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 73.5 см/28.94 "Должина : 69см/27.17". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 75см/29.53 " Должина : 70см/27.56". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 42 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 76.5 см/30.12 "Должина : 71см/27.95". КЛУЧНИ ЗБОРОВИ : за жени породилна блуза плус големина бела блуза цветни блузи за жени блузи за жени секојдневна летна блуза плус големина блузи за жени облечени графички маици за жени графички маици графички маици мажи гроздобер маици за жени женски графички маици вистински класични маици мажи преголеми графички маици за жени гроздобер маици за мажи бебешки маици за жени бенд маици за жени основни маици за жени графички маици за жени ЖЕНИТЕ гроздобер свежи чисти маици мажи бенд маици бели маици за мажи графички маици за тинејџерски девојки сезона : umn. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата