• Свеж
Пешачење Жени Со Кратки Ракави Свилена Кошула Жени Обична Бохемија Ракав За Печатење Сплет Тексас Јака Сплетка Кошула Со Лабаво Копче Кошула Со Врвен Крој За Жени ?

Пешачење Жени Со Кратки Ракави Свилена Кошула Жени Обична Бохемија Ракав За Печатење Сплет Тексас Јака Сплетка Кошула Со Лабаво

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Специјален Ракав/Јака За Превртување/дизајн на Спојување. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Сите. Пол : Жени. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа. Материјал : Полиестер . Тип На Шема : Спојување. Должина на ракавот : Долг Ракав. Деколте : Јака За Превртување. Декорација : Џеб. Силуета : Лабава. Што добивате : 1 Х Коатв Маица За Слоевитост На Вратот Женски Фустани Кошули И Блузи За Работа Зоолошка Градина Животински Кошули За Жени Кошули За Вежбање Двојки Божиќни Кошули Гроздобер Неонски Кошулиизгранична големина : . Големина : С САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 114см/44.88" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 46см/18.11" Должина На Грбот : 73см/28.74"Големина : М САД : 14 ЕУ : 44 БИСТА : 118см/46.46" Рамо : 51см/20.08" Ракав : 47см/18.50" Должина На Грбот : 74см/29.13"Големина : л сад : 16 еу : 46 биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" ракав : 48см/18.90" должина на грбот : 75см/29.53"Големина : xl сад : 18 еу : 48 биста : 126см/49.61" рамо : 53см/20.87" ракав : 49см/19.29" Должина На Грбот : 76см/29.92" Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив За секојдневно носење!. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Должина На Кошулата : Долго. Сезона : Пролет / Лето/Fall Пол : Жени. Силуета : Лабава.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата