• Свеж
За Капакот На Паричникот На S-amsung Galaxy S Со Држач За Кредитна Картичка, Хибрид + Гумен Ракав Против Лизгање Двослоен Заштитен Телефонски Случај За Galaxy S 5G, Виолетова

За Капакот На Паричникот На S-amsung Galaxy S Со Држач За Кредитна Картичка, Хибрид + Гумен Ракав Против Лизгање Двослоен Заштитен

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

??Компатибилност : ??. ● Само Компатибилно Издание На Samsung Galaxy S22 5 G 6,1 Инчи 2022. Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да го купите. ??Информации За Производот : ??. ?- Случај бранител паричник бидете изработени од висококвалитетни силиконски и тврди компјутерски материјали отпорни на удари безбедно 360 степени штити За Samsung S22 5 G. ?- Скриениот оддел за паричник безбедно складира до 2 картички, но сепак додава Најголем дел Од вашиот телефон. ?- Скриено огледало внатре дизајнирано специјално за вашата дневна шминка. ?- Одговорни контролни копчиња и прецизни дупки за сечење за копчињата за исклучување, звучниците, портите за полнење и камерата. ?- Текстура дизајн на страна меката гума му помага на телефонот брзо да ја исфрли топлината. ??Пакетот Вклучува : ??. 1 х Случај Покритие За Samsung Galaxy S22 5 G 6.1". Додатоци САМО, Телефонот не е вклучен. Доколку има некаков проблем со производот, слободно контактирајте не.Благодарам. ? С22 случај СО огледало САМО компатибилен Со Samsung Galaxy S22 5 G.? Конструирано со Тврд дефанзивец на КОМПЈУТЕР, мек гумен браник ТПУ и тврд капак на КОМПЈУТЕР отпорен на удари, целото тело го штити вашиот телефон од удари, капки и гребнатини. шок капки, и гребнатини. ? Карактеристики подигната усна обезбедува дополнителна заштита за екранот и камерата. ? Скриено огледало внатре дизајнирано специјално за жени или девојки кои не треба да ја отвораат камерата на телефонот за шминкање. ? Лесниот дизајн додава минимален волумен на вашиот паметен телефон. ? Галакси С22 5Г Покријте Со Скриено Ретровизор За Жени Девојки. Стилскиот случај е совршен подарок за девојчиња жени На Родендени,Денот на Мајката, Божиќ итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата