• Свеж
Колорадо Близнак Екстра Долг Кревет Со Фиока За Нозе И USB Турбо Полнач Во Сива боја

Колорадо Близнак Екстра Долг Кревет Со Фиока За Нозе И USB Турбо Полнач Во Сива боја

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Има убавина во едноставноста на Нашиот Кревет Во Колорадо. Дизајниран со отворен, симетричен изглед, стилот На Колорадо сигурно ќе се вклопи во секој декор на спалната соба. Овој кревет бродови заврши со силна, поддршка летва комплет и не бара основа. Душекот седи на врвот на летвите и се потпира на страничните шини, овозможувајќи добар проток на воздух и обезбедувајќи голема поддршка. Овој дизајн вклучува преголема фиока за складирање во подножјето на креветот! Прикачете го вклучениот турбо полнач за површинска монтажа и чувајте ја целата електроника наполнета и подготвена за одење! Едноставен, свеж дизајн. Еколошки Цврсто Тврдо Дрво и Фурнири со Нетоксичен Финиш. Душек поддржан од комплет за летви; не е потребна основа. Дизајниран за Трајна Издржливост. Потребно е склопување, брзо и лесно поставување, душек и постелнина продадени одделно. Вклучува Површинска Монтажа Турбо Полнач, 6-метарски кабел, етл наведени, 18ga жица, 2 USB Порти .5в/3.5 А. Капацитет На Тежина : 600 фунти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата