• Свеж
Thumbrintz Chevron Monogram Pouf, Blue

Thumbrintz Chevron Monogram Pouf, Blue

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Chevron Monogram Pouf, Blue : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во сина, сива и бела совршена за овој печатен пуф. Зименот, отстранлив печатен капак го одликува дизајнот во секоја табла и е направен од полиестерска ткаенина со лесна нега. Посебен вметнат ткаенина од ткаенина ги содржи трајните мониста на полистирен што го обезбедуваат пополнувањето. Пуфот е одличен за одмор на уморни нозе на крајот на долг ден или прави одлично дополнително седење кога е потребно. Може да се отстрани капакот; машина измиен ладен, нежен циклус, сув на воздухот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата