• Свеж
Заменски затегнувач на ланецот за време на замена, компатибилен за 1995 година- Nissan Sentra 1991- Nissan Sentra 1991- Nissan Sentra 1995- Nissan 200S 1991- Nissan NX

Заменски затегнувач на ланецот за време на замена, компатибилен за 1995 година- Nissan Sentra 1991- Nissan Sentra 1991- Nissan

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity : Sold individually Interchange Part Number : 95229 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair, and maintenance needs - an OE replacement product for your Оштетен или стари фабрички дел.Преламент - Најприфатливо име на брендот за делови за замена што ви требаат! Замената е професионален бренд за автободи, делови за осветлување, електрични, сопирачки, суспензија, внес и издувни гасови и производи за ладење и греење. Сите брендови за замена вклучуваат 1-годишна, неограничена гаранција за километража. Број на размена на размени : 95229 одговара Изберете : 1999 Nissan Sentra Base/XE/GXE 1996-1998 Nissan Sentra XE/GXE 1994 Nissan Sentra E/XE/GXE/LE 1995 Nissan Sentra Base/XE/GXE/GLE 1995-1998 Nissan 200 SX база /SE 1991-1992 Nissan Sentra 1993 Nissan Sentra E/XE/SE 1991-1992 Nissan NX 2000 1993 Nissan NX 1600 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата