• Свеж
Инспиративен ѓердан со густ диск направен со кристали прецизно исечен кристал со розова кутија

Инспиративен ѓердан со густ диск направен со кристали прецизно исечен кристал со розова кутија

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Инспиративен ѓердан со дебели дискови, направен со кристали прецизно исечен кристал од розова кутија - Swathkdsc -2018aboveal Lese -AB -SLV - цврст не'рѓосувачки челик - густ приврзок - 10мм срце Сваровски - синџир на јаже од 3мм - 22 инчен ланец на јастог - јастог од јастог - хипоалергени - 22мм Инспиративен ѓердан со дебел диск, направен со кристали прецизно исечен кристал со розова кутија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата