• Свеж
Главни места - пластичен сад со сина плоштад, 45 -унца

Главни места - пластичен сад со сина плоштад, 45 -унца

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Овие трендовски плоштади со плоштад за вечера од главните места сигурно се омилени во вашиот дом. Mainstays ги има вашите потреби за забава покриени со овие трајни пластични чинии. Главните пластични садови за пластични вечера со 45 унца се идеални за секојдневна употреба за јадење и одлични за забави! Направено со семејна пријателска полипропиленска пластика без БПА, овие чинии се безбедни за употреба во горниот решетка на вашата машина за миење садови и се микробранови безбедни за погодност. Забавните бои ги прават овие издржливи и повторно употребливи чинии совршени за вашите забавни потреби во затворен простор или на отворено. Часовите на главните места се одлични парчиња почетнички парчиња за оние што се во движење, одлични за деца и возрасни. Направени со вас на ум, овие модни чинии во боја се одлични за секого! Одликувајќи се со мазна матна завршница и квадратна форма за современ и тренд напред. Со неколку достапни опции за боја за да изберете, можете да го координирате вашиот изглед со една боја или да ги мешате и да одговарате на боите за забавен извлечен изглед. Достапни се плочи за вечера и метеж. Главни места 45-унца квадратна пластична сад за вечера 45-унца. Содржина на материјал : 100% полипропилен пластика. Димензии на производот : дијаметар од 8,25- инчи со висина од 3,75 инчи. Одликувајќи се со мазна матна завршница во забавни цврсти бои. БПА бесплатно. Издржлив и погоден за секојдневна употреба. Совршен за забава. Идеално за внатрешна и надворешна употреба. Микробранова и машина за миење садови безбедни за погодност. Достапно во повеќе опции во боја за да можете да измешате и да одговарате!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата