• Свеж
Софија заплашува од Софија Вергара со висока половината на половината, обликувајќи ја

Софија заплашува од Софија Вергара со висока половината на половината, обликувајќи ја

DEN 383.68
Стока
Достапно е за нарачката

Не-шоу секси Шапивеј пристигна. Софија Вергара со висока положба, високо-секачи мазне и ласкави со дизајн на решетки. Кажете збогум на линиите со гаќички и кажете здраво за да изгледате прекрасно во омилениот фустан или панталони. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : la sexy faja que no deja marca ha llegado. Ел Панти Типо Танга де Корте и Тиро Алтос де Софија Вергара Алиса y Сеоднички ТУ ФИГУРА con un diseño de malla elástica. Dile adiós a la marca que dejan los pantis y luce fabulosa en tus pantalones y vestidos preferidos. De la colección Exctusiva de ropa íntima de sofia vergara para. Материјал : 74% полиестер/26% спандекс/74% полиестер; 26% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Покриеност : Cheky/Cobertura Estilo Cheky. Затворање : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност/estilo fácil de poner; Cintura alástica para más comodidad. Карактеристики : Наменето за компресија на светлина и измазнување без линии за гаќички; памучен густ; Злобно лого на окото на половината/Дисеадо Пара Уна Леве Компресиан и Алисамиенто Син дејар Марка; Refuerzo de Algodón; Лого де амалето контра ел Мал де Ојо еј Претина. Intи женска висока половината на половината, обликувајќи ја танцот од софија Вергара интими.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата