• Свеж
Insta Girls Girls Sherpa Hoodie, графичка маица и сет на печатени хеланки, 3-парчиња, големини 4-12

Insta Girls Girls Sherpa Hoodie, графичка маица и сет на печатени хеланки, 3-парчиња, големини 4-12

DEN 399.68
Стока
Достапно е за нарачката

Направете да се облекувате лесно и забавно во оваа мека качулка, графички мета и хеланки поставени од Insta Girl. Носете го ова комбо заедно за непобедлив изглед или проширете ја нејзината гардероба со мешање и совпаѓање со нејзините други слави. Материјал : Те и Худи : 100% полиестер; ХЕЛГИ : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : худи, ме и хеланки. Карактеристики на качулка : стил на пуловер; прикачен аспиратор; долги ракави; печатење на сите. Карактеристики на Tee : Crewneck; стил на пуловер; кратки ракави; графички однапред. Карактеристики на хеланки : стилизирање на влечење; Еластична лента за половината. Худи, маица и хеланки поставени за девојчиња од Insta Girl.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата