• Свеж
Без граници јуниори мами фармерки

Без граници јуниори мами фармерки

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете навестување на модерната талент на вашите основни дното на тексас со потресените мама фармерки на овие јуниори од без граници. Тие имаат висок пораст, зашилена силуета на нозете и стајлинг со пет џеб. Пар со омилената мета за совршена облека. Подигање : 11 ". Висок. Интрим : 29". Отворање на нозете : 11,5 ". Копче и затворање на поштенски мува. Три предни џебови. Две џебови за задно крпеница. Уништени детали. Должина на глуждот. Не-хлорско белило кога е потребно, суво суво, топло железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата