• Свеж
Без граници широки панталони за руно од јуниори

Без граници широки панталони за руно од јуниори

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Ултра-комфор со стил со милји, панталони за руно од граници имаат леснотија на влечење и трендовски силуета со широко нозе. Идеално за клоцирање и релаксирање или виси за време на викендите, овие пантолони имаат и спортска страна графичка. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 32 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : широка силуета за нозе; Графички на левиот колк. Широки панталони со руно нозе за јуниори од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата