• Свеж
Вембли Шаг современа бушава дебела темно сива област килим, 9 '12'

Вембли Шаг современа бушава дебела темно сива област килим, 9 '12'

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Вистински класик, овој килим за подрачје на модели на марокански плочки е освежен во ултра мека бушава со широка привлечност. 80% полипропилен, 20% полиестерско предиво се чувствува кадифен под нозете. Разноврсен додаток на фарма, современа, скандинавска, мароканска и многу други стилови на украсување. Поддршката на јута нуди издржливост, а влакната се природно отпорни на дамки да го одржуваат да изгледа свежо следните години. Вакуум на највисоко поставување на купови за отстранување на остатоци, внимавајќи да не ги фатите рабовите во лентата за ритам. Место чисто кога е потребно со благ детергент и вода. Современа 9x12 област килим дебела (8'9 '' x 12'2 '') Трелис темно сива дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив полипропилен и лесен за чистење на полиестер. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна темно сива сенка. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата