• Свеж
Дизни Бетмен грав торба гушкање другар другар

Дизни Бетмен грав торба гушкање другар другар

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете малку забава во просторијата со Bag Bean Bean Bean Beand. Големина право за малите, ќе го украде вниманието на следниот плејдер. Вашето дете ќе ужива да се дружи со пријателите додека седи на торбата со грав. Забавата и функционална преносна стол за торби со грав е неверојатно издржлива и лесна за одржување. Batman Pouf може да изгледа одлично во секоја просторија и лесен е и лесно се движи наоколу. Направено е од полиестер и може да се исчисти на самото место што го прави 100 проценти одобрени од мајка! Ворнер браќа Бетмен. Направено од трајни 100 проценти полиестерска ткаенина. Место чисто. Пополнување со полифил.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата