• Свеж
Dotенска точка на Викторија К, отсечен предниот дел со врежани станови на Балерина Балерина

Dotенска точка на Викторија К, отсечен предниот дел со врежани станови на Балерина Балерина

DEN 367.84
Стока
Достапно е за нарачката

Еден пар женски точки на Викторија К, отсечен предниот дел со врежани станови на балерина, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Women'sенската точка на Викторија К го отсече предниот дел со врежана рамна балерина. Појавување на токи. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата