• Свеж
Колекции на женски страшен пресврт за пливање за пливање на врвот за пливање

Колекции на женски страшен пресврт за пливање за пливање на врвот за пливање

DEN 1218.56
Стока
Достапно е за нарачката

Покажете ја вашата женствена страна во оваа обликувана чаша запрена пресврт на врвот од колекцијата од Каталина линија. Врвовите со обликувани чаши со обликување веднаш додаваат 2 големини на чаши, додека обезбедуваат поддршка како омилениот градник. Прилагодливите лизгачи на грбот овозможуваат прилагодено вклопување додека предниот дел од пресврт дополнително ги подобрува вашите средства. 82% најлон, 18% спандекс. Измешајте и совпаѓање колекција. Притиснете го вртливиот пресврт на бикини на врвот на бикини. Обликувани чаши. Веднаш додава 2 големини на чаши. Поддршка за подлога.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата