• Свеж
Кристијан Брендови Б 8. во. Макро Севели Свето Срце Заоблени Плочка Плочка

Кристијан Брендови Б 8. во. Макро Севели Свето Срце Заоблени Плочка Плочка

DEN 207.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овие врежани плочки за релјефни плочки се идеални за специјално молитвено катче во домот. Секој доаѓа со жичен држач за употреба на маса и закачалка за клучалки за ѕидот. Спецификации големина : 5.5" W x 8.5 " Hmaterial : Смола - SKU : Ctnb27625 Високо Препорачливо. Класичен дизајн. Врвен квалитет. Бренд : Галерија Авалон. Една големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата