• Свеж
Уникатни поволни цени, женски разгален облик на ракави, без ракави на ракави, врвен блуза, врвен блуза

Уникатни поволни цени, женски разгален облик на ракави, без ракави на ракави, врвен блуза, врвен блуза

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Елегантна и елегантна, оваа блуза е погодна за работа или игра. Тој е обликуван со елегантно деколте на екипажот, и детали за детали и доаѓа во опуштено сечење за ветровито носење. Руфлените ракави му даваат разиграно чувство. Стил со широки панталони за нозе за паметна случајна завршница. Погодно за лето, лесно се совпаѓаат со фармерки, шорцеви, здолниште, кардиган. Повод : канцелариска работа, секојдневно секојдневно, излегување, датуми, собири за викенди, кафуле, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'10 ", Градите : 33 ", половината : 24 ", колк : 34 5/8 ", должина на рамото : 15 3/8 ", тежина : 122 фунти, моделот е Носење на меѓународна големина Xs - 35 - 33 1/8 12 1/4 - - 25 3/8s 37 35 - 12 3/4 25 3/4m - 39 37 - 13 1/4 26 1/8 L 42 1 /8 - 40 1/8 14 26 5/8xl 45 1/4 - 43 1/4- - 14 5/8 - 27 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени за женски рафлени трим без ракави Плетирана обична блуза Топ 100% полиестер. Увезен. Без ракави.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата