• Свеж
Јакна за женска тешка категорија со качулка од крзно

Јакна за женска тешка категорија со качулка од крзно

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Гледајте : Вашата нова омилена јакна кога температурите се натопуваат на студената страна. Овој палто со тешка категорија од XOXO има аспиратор за да се појави кога ветровите ќе се соберат и има факс на крзно за додаден стил. О, и тоа е симпатично, исто така! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. тешка категорија. Затворање на поштенски преден дел. Аспиратор со факс на крзно. Snap Копчиња за размавтани џебови; Зип џебови од предните и ракавите. 100% најлон; Faux крзно : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Јакната со качулка со јуниори со факс крзно трим од xoxo.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата