• Свеж
Чудо девојки на нација Деца Челси Критер чизми, големини 7-12

Чудо девојки на нација Деца Челси Критер чизми, големини 7-12

DEN 575.84
Стока
Достапно е за нарачката

Totes adorbs! Чизмите на Критер од Wonder Nation земаат класичен чизми во стилот на Челси и ставете симпатично лице пред себе. Таа ќе сака да ги спари овие чизми со сите свои омилени облеки. Тие се лесни за вклучување и исклучување со патент со големина и еластична панел на Gore. Lug Sole го одржува својот изглед трендовски. Само на. Материјал рачно изработен горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : страничен патент. Големина на чевли : 9. Ширина на чевли : Средна. Карактеристики : Декоративно преден критериум лице; Јамка за влечење на задниот сјај; страна на Гор; Флексибилна надворешна плоча. Девојки девојки Критарот Челси чизми од Wonder Nation.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата