• Свеж
Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување слаби фармерки, големини на половината 24-36

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување слаби фармерки, големини на половината 24-36

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Сребрен фармерки копродукции Суки Средни издигни слаби фармерки - Суки е наше најпродавано средно кревање на Curvy. Тој е дизајниран со контурирана лента за половината што се контурите токму таму каде што ви треба за нула. Исто така, распрснува заоблен заден дел и има џебови за грб кои создаваат ефект на кревање на задник. Завршено со леснотија во колкот и бутот за да ги прегрнете кривините. Слаби фармерки со потресено средно миење на индиго. Висок тексас тексас со голема флексибилност и мекост. 9.25 '' Среден пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 9,75 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 26 и 29 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9.5 '', биста 32 '' колк 35,5 '', половината 25 ''.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата