• Свеж
ДизајнАрт „Светло сонце пауза во зимска снежна шума“ фарма куќа дрво wallиден часовник

ДизајнАрт „Светло сонце пауза во зимска снежна шума“ фарма куќа дрво wallиден часовник

DEN 1200.32
Стока
Достапно е за нарачката

Овој оригинален часовник од дрво, дрвен woodиден часовник, се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори. Снежната шума ликовна уметност е директно отпечатена на дрво со употреба на супериорен квалитет 6 бои УВ мастило,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат вистински оригинален часовник со тркалезни wallидови што го прави фокусна точка на секоја просторија .. Карактеристики. - Стил : Тип на фарма : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . - пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво . - Број на парчиња : 1. - Големина : Средна, голема, мала. - Боја : Бела. - Земја на потекло : Канада. - "aa " батерија вклучена со вашата нарачка . - Лесно е да се обесувате . видете ги опциите паѓаат за достапните големини. Користејќи го мастилото со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. АА "" батерија вклучена со вашата нарачка. Лесно е да се обеси.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата