• Свеж
Сунил 2 '3' килим

Сунил 2 '3' килим

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Утешните класични дизајни кои се наоѓаат во рамките на нашата колекција Sunil инспирираат добредојдени и домашни амбиенти кои лесно се вклопуваат во сорта за теми за украси! Овие парчиња со рака се исклучително направени и нудат природна класа и благодат на вашиот простор за украси. Направено со полиестер во Индија и има низок куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. Sunil 2 'x 3' килим.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата