• Свеж
Персонализирана група за девојчиња во соседството на Даниел Тигар

Персонализирана група за девојчиња во соседството на Даниел Тигар

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Истражете го соседството во оваа удобна маица во која се наоѓаат Катерина Китикет, принцот среда, Даниел Тигар, Мис Елаина и О був. Групата пријатели стојат со рацете едни околу други славејќи го своето посебно пријателство. Направете ја оваа персонализирана маица специјална кога ќе го додадете името на вашата девојка под Даниел Тигар и неговите пријатели. Персонализирана група за девојчиња во соседството на Даниел Тигар, розово опремено : 100 проценти памук ребрести екипаж вратот. Машина за перење. Персонализирајте со име до 12 карактери. Ве молиме, користете ја табелата со големина при купување на целата персонализирана облека.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата