• Свеж
Каловеј Милс Урбан шик монограм Дормамат, 30 48

Каловеј Милс Урбан шик монограм Дормамат, 30 48

DEN 1919.84
Стока
Достапно е за нарачката

Дарежливо преголема големина за да обезбеди поголема покриеност, урбаниот шик комбинира современа талент со издржливост и цел. Овој освежувачки монограмиран изглед е изработен од природен кокос, трајно влакно што природно ги чистат дното на чевлите чисти и има еластична поддршка за винил што помага да се спречи движењето. Толерантно за времето, овој доормат ја апсорбира влагата, ја задржува својата форма и нема да се спушти без оглед на сообраќајот. За најдобри резултати, користете во заштитена област, како што е покриен трем, одржувајќи екстремна влага и сончева светлина на минимум. Вакуум, чистење или лесно црево чисто. Толерантни за сите сезони, во боја и временски услови. Издржлив кокос што ги чисти чевлите чисти. Внатрешен/ отворен. Поддршка на винил за да помогне во спречувањето на движење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата