• Свеж
Брза компатибилна замена на кертриџот за лента за ленти за starвездени микроники RC300B

Брза компатибилна замена на кертриџот за лента за ленти за starвездени микроники RC300B

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Компатибилен 6 пакет црна касети со лента со ленти-RC300 B за употреба во Micronics Micro Nics SP300 SP310 SP320 MP300 MP309 MP311 MP320 MP341 MP312 F-N MP317 F MP342 F-FX MP382 FW MP3312 F3 MP321 S 2-годишен квалитет на задоволство од квалитетот. Достапно за домашен сигурен тонер изграден за деловни конзистентни резултати за печатење. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата на печатачот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата